צרו קשר
ּ

שירותי אבטחת מידע

אין ספק כי הגנה על נכסי המידע של העסק או הארגון שלכם הינה בעלת משמעות רבה. על כן, מומלץ יהיה להיעזר בחברת 3nn אשר תעניק שירותי מחשוב לעסקים ברמה הגבוהה ביותר. זאת הודות לטכנולוגיה מתקדמת, כמו גם מקצועיות וניסיון רב אשר יכולים להפגין אנשי הצוות של חברתנו. במידה ואתם מעוניינים לוודא כי המידע שלכם נותר בידיהם של האנשים המורשים לכך בלבד, הרי שמומלץ ליצור קשר עם חברתנו עוד היום.

שירותי אבטחת מידע לאבטחת העסק שלכם

שירותי אבטחת מידע נועדו לאפשר לאנשים ועסקים שונים "לישון בשקט" בידיעה כי כלל המידע ומאגר הנתונים שלכם נמצא במקום בטוח והרחק מעייניהם הסקרניות של אנשים שאין להם הרשאה לכך. שירותים ייחודיים אלו יגנו על המידע שלכם במספר מישורים.

  • אבטחת נתונים ותוכן – שירות זה מציע הגנה מרבית על הרשת. במצב זה נעזרים באפליקציות שונות אשר מגובות בחומת אש בטוחה ומקצועית המאפשרת הגנה מקסימלית למידע שלכם. זאת בין אם מדובר על תוכנות או אפילו דואר אלקטרוני.
  • אבטחת מידע בענן – לרוב שירות זה ייכלל במידה ואתם מתעניינים גם בשירות גיבוי בענן לעסקים. שירות זה יגן על המידע והנתונים השונים שלכם גם בשעה שאינו נמצא פיזית בשטח הארגון שלכם. שירות זה יכלול גם מענה מיידי במידה ומתרחשת בעיה כלשהי בשרתים עליהם מאוחסן המידע שלכם.
  • תחזוקה ושדרוג אבטחה – אמנם ארגונים רבים מודעים לחשיבותה של אבטחת המידע ונוקטים בצעדים כמו התקנת אנטי ווירוס. אך חשוב להבין כי הדבר פעמים רבות לא מספיק. כך שפנייה אל חברה מקצועית אשר מתמחה בהענקת שירותי אבטחת מידע תהיה הצעד הנכון עבורכם שנועד לשמור על המידע שלכם במקום בטוח.

 

שירותי אבטחת מידע

 

שירותי אבטחת מידע – מגנים על המידע שלך

כלי האבטחה אשר מציעה לכם חברת 3nn יהיו לבטח הדרך היעילה ביותר להגן על המידע ומאגר הנתונים שלכם בצורה היעילה ביותר. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם ויספק את כלל השירותים להם אתם זקוקים, לרבות אבטחת מידע, שירותי ענן ותמיכת מחשבים לעסקים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ