צרו קשר
ּ

פתרונות ענן

פתרונות ענן מתקדמים של חברת 3nn מעניקים לעסקים וארגונים בגדלים שונים ומכל התחומים, את היכולת ליהנות משירותי מחשוב ענן היעילים והאמינים ביותר בתחום. כל בעל עסק כבר יודע כי ישנה חשיבות רבה למידע של החברה, בין אם מדובר על תוכנות חיוניות, רשימת לקוחות או מידע מסווג אשר מיועד להישמר רחוק מעיניו של הציבור הסקרן. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל היבט, תחזוקה ואבטחה של גיבוי בענן למידע שלכם.

פתרונות ענן מתקדמים ששומרים על העסק שלכם

אין ספק כי אחת הסכנות הגדולות ביותר לעסקים וארגונים שונים הוא באיבוד המידע העסקי שלהם. אובדן מידע זה עשוי להביא חברות רבות למצב בו פעילותן משותקת לחלוטין, דבר אשר עלול לעלות לעסק שלכם ביוקר. הדרך היעילה ביותר למניעת מצב זה תהיה בהעברת מאגר המידע של העסק לגיבוי בענן. כך תוכלו לגשת אליו בכל עת שתרצו, מכל לוקיישן שתוכלו לחשוב עליו, כל עוד הוא מאפשר גישה לאינטרנט כמובן.

פתרונות ענן מתקדמים מאפשרים לעסקים רבים בכל רחבי העולם לוודא כי כלל המידע והנתונים שלהם שמורים מכל משמר וכי רק אנשים מורשים, יהיו אלו אשר חשופים לו. חשוב לציין כי שיטת הגיבוי בענן אינה מסובכת וכי היא תאפשר גישה נוחה למאגר הנתונים שלכם, לתוכנות חיוניות, כמו גם שיתוף קבצים או אפילו שמירה על דוחות כספיים בסופו של כל חודש.

3nn – פתרונות ענן אשר מותאמים לעסק שלכם

חברת 3nn המנוסה והמקצועית תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל היבט בתחום המחשוב. זאת בין אם מדובר על גיבוי בענן, תמיכת מחשבים או אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן עושה את כל האפשרי על מנת לספק בעבור כל אחד ואחר מהם את השירות המקצועי והיעיל ביותר בתחום. נשמח לעמוד לצדכם ולהתאים את מכלול השירותים אשר יספק את המענה המתאים ביותר לשילוב של כלל צרכי המחשוב של העסק שלכם.

שירותי מחשוב ענן הינם חלק בלתי נפרד מתפקודו היעיל והאיכותי של כל עסק. שירותים אלו יסייעו לכם, בעלי העסקים, לשמור על כלל מאגר הנתונים שלכם מכל משמר, בין אם מדובר על רשימת לקוחות, תוכנות או אפילו דוחות כספיים. חברת 3nn המנוסה תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהתאמת פתרונות הענן הנחוצים ביותר לעסק שלכם, כך שכל צורך יקבל את המענה המתאים לו.

פתרונות ענן

מי מעניק שירותי מחשוב ענן ?

שירותי מחשוב ענן מוענקים לכל דורש אשר יהיה מעוניין לוודא כי כלל המידע שלו שמור ומוגן על גבי שרת חיצוני. אליו הוא יוכל לגשת באמצעות רשת האינטרנט, זאת מכל מקום שירצה ובכל זמן שירצה. שירות ייחודי וחיוני זה מוענק לרוב על ידי חברה חיצונית מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בהענקת שירותי מחשוב וענן לכל דורש.

  • וודאו כי החברה בה אתם בוחרים תוכל לספק בעבורכם את מגוון הפתרונות להם אתם זקוקים. זאת תוך ביצוע התאמה מדויקת של כל שירות לצרכים שלהם.
  • חברה אשר מעניקה שירותי מחשוב בענן תהיה זו אשר תשים דגש רב על כל תחום אבטחת המידע שלכם. זאת על מנת לוודא כי כלל הנתונים החשובים והמסווגים שלכם לא יפלו לידיהם של אנשים שאינם מורשים לכך.
  • זכרו כי שירותיה של חברה המציעה שירותי ענן יהיו אלו אשר יכללו לרוב גם תמיכה טכנית ומציאת פתרונות במידה ומתגלה תקלה כלשהי. כל זאת על מנת לאפשר לכם להיות מסוגלים לגשת למידע שלכם בכל מקום ובכל זמן שתרצו.

3nn – שירותי מחשוב ענן ששומרים על המידע שלכם

בעולם בו חשיבותו של מידע עסקי הנה גבוהה, הרי שישנו צורך במציאת הפתרון האולטימטיבי אשר יסייע בהגנה עליו מפני גורמים רבים ומשונים, לרבות ריגול תעשייתי, נזקי זדון לצד נזקי טבע, תאונות וטעויות אנוש. כל אלו עלולים לגרום לדליפה של מידע או השמדתו בתום לב. על מנת למנוע את המצב הקריטי הזה, מומלץ יהיה לפנות אל חברת 3nn ולגבות את כל המידע החשוב לכם בענן.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ