צרו קשר
ּ

גיבוי בענן לעסקים

בעלי עסק רבים תוהים לא פעם האם כדאי להם לרכוש שירות של גיבוי בענן לעסקים, ומגלים במהרה כי שירות ייחודי זה יהיה ללא ספק קפיצת מדרגה באבטחת המידע והרחבה של נפח האחסון הזמין להם. כך שאנו בחברת 3nn מזמינים אתכם ליצור קשר וליהנות משירותי המחשוב המתקדמים ביותר, הכוללים גיבוי בענן, אבטחת מידע ואף תמיכה במחשבים לעסקים מכל הסוגים ומכל התחומים.

גיבוי בענן לעסקים – למה זה כדאי?

כל עסק וארגון מחזיקים במאגר נתונים גדול אשר חיוני לשם תפקודו היום יומי. מאגר מידע זה עשוי פעמים רבות להכיל מידע מסווג וסודי הרחק ממתחרים ועיניים סקרניות שאין סיבה כי ייגשו למידע זה. כיום, הדרך היעילה ביותר לאחסן את המידע החשוב והחיוני של העסק שלכם תהיה בענן. הענן הוא שם כללי לשירותים המציעים גישה לתוכנות או קבצים שונים באמצעות הרשת, שם מאוחסנים על גבי שרתים מרוחקים.

רבים שואלים האם השירות הזה חיוני, והתשובה לשאלה זו היא – חד משמעית כן. אחסון מידע בענן יאפשר לכם להגן על הקניין הרוחני שלכם כמו גם על כלל האינפורמציה של העסק מפני נזקים מסוגים שונים –

 • ריגול תעשייתי
 • נזקי טבע
 • נזקים בזדון
 • תאונות
 • טעויות-אנוש
 • ועוד…

עצם העובדה כי מדובר בשרת מרוחק אשר מעניק לכם גישה למידע על ידי הרשת, מציגה בפניכם יתרון נוסף של גיבוי בענן לעסקים. ניתן יהיה לגשת למידע שלכם מכל לוקיישן, גם אם אתם בבית או נמצאים בנסיעת עסקים מרוחקת ומעוניינים להמשיך לעבוד או לעיין במידע חשוב.

גיבוי בענן לעסקים – מוותרים על כאב הראש הטכנולוגי

פנייה אל חברת 3nn המקצועית תאפשר לכם לזכות בראש השקט ובידיעה כי כלל המידע שלכם שמור ומוגן במקום בטוח, אליו תוכלו לגשת בכל עת ומכל מקום שתרצו. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ולקבל את המענה התכליתי והיעיל ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנוגע לאחסון מידע בענן או מגוון השירותים האחרים אותם נשמח להעניק לעסק שלכם.

חברת 3nn מספקת בין היתר גם שירותי גיבוי ענן לעסקים, זאת לצד שירותי מחשוב מתקדמים אשר מותאמים באופן אישי לצרכיו של העסק שלכם. חברתנו כוללת צוות מקצועי אשר עוסק בתחום מזה שנים ארוכות ומתמחה בהענקת השירות המקצועי והיעיל ביותר בעבור עסקים מתחומי עיסוק שונים. כך שבמידה ואתם זקוקים לפתרונות ענן המתקדמים ביותר, תוכלו ליצור קשר עם חברתנו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות המקצועי ביותר בתחום.

יתרונותיו החשובים של גיבוי ענן לעסקים

אין ספק כי גיבוי ענן לעסקים הוא שירות חשוב ומשמעותי. כאשר יתרונותיו כוללים את הנקודות הבאות:

 • גישה נוחה לכלל המידע של העסק מכל מקום ובכל זמן שתרצו.
 • אבטחת המידע, כך שרק אתם והאנשים המורשים מטעמכם יוכלו לגשת אליו.
 • גישה נוחה למשתתפים מרובים למידע הנחוץ, כך ניתן יהיה לוודא כי קיימת שקיפות מלאה בתוך הארגון שלכם.
 • אחסון נפחי מידע רבים בצורה יעילה, מבלי לגרום לעומסים כבדים על גבי המחשבים של העסק.
 • מענה מקצועי ואמין בנוגע לנזק או אובדן של מאגר הנתונים שלכם. זאת על ידי יצירת הגיבויים הנדרשים על מנת להבטיח כי אף פרט מידע לא ילך לאיבוד.
 • הגיבוי בענן מעלים את הצורך באחסון פיזי של מידע, בין אם מדובר על רשימת לקוחות, דוחות כספיים (למעט אלו הנדרשים על פי חוק להופיע גם על נייר) ועוד…

גיבוי בענן לעסקים – שירות מאובטח ואמין

חברת 3nn שמה דגש רב על כל התחום של שירותי אבטחת המידע של לקוחותיה. חברתנו מקפידה על אחסנה מוצפנת של נתוני העסק שלכם, ובמקביל מאפשרת רק לאנשי הארגון ואינדיבידואלים המורשים מטעמכם, לגשת אל מאגר המידע שלכם.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר עכשיו, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את כל המידע בנוגע למגוון השירותים השונים אותם אנו מציעים. זאת כמובן, לצד מענה מקצועי ותכליתי על כל שאלה בתחום, לרבות מתן מענה לבעיות ותקלות אשר מתגלות ברשת המחשוב שלכם.

שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן מעניקים את האפשרות לעסקים, כמו גם לאנשים פרטיים, לאחסן את כל המידע החשוב להם במקום בטוח ושמור, אליו יוכל לגשת בכל עת שירצו. את השירות המתקדם והאדיב ביותר בתחום, אשר עתיד לספק את המענה המתאים ביותר לכלל הצרכים שלכם, ניתן יהיה לקבל בחברת 3nn המקצועית. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בגיבוי כלל המידע שלכם במקום בטוח, אליו תוכלו לגשת דרך רשת האינטרנט בזמנכם הפנוי ומכל מיקום שרק תרצו.

גיבוי בענן לעסקים

מה כדאי לדעת אודות שירותי גיבוי בענן

שירותי גיבוי בענן מציגים בפנינו יתרונות רבים, המשיכו לקרוא וגלו אודות מספר תכונות של שירות זה אשר יהפכו אותו למשמעותי ביותר בחייו של העסק שלכם.

 • פתרונות הגיבוי של היום הינם משתלמים כלכלית הרבה יותר מאשר פעם. העולם הטכנולוגי בו אנו חיים דורש מקום אחסון גדול וגדול יותר עם כל שנה שעוברת, כך שהופך להיות בלתי משתלם בעליל אחסן את כלל המידע במקום התעסוקה שלכם. שירותי גיבוי בענן יעניקו לכם את האפשרות לאחסן מידע רב בצורה פשוטה ובמחיר משתלם במיוחד.
 • שירותי ענן מעניקים לכם את האפשרות לגשת למידע שלכם, בין אם סיכומים, רשימות לקוחות או תוכנות שונות, מכל מקום שתרצו, בתנאי שיהיה בו חיבור לרשת האינטרנט כמובן. כך שכעת אין דבר שיגביל אתכם, תוכלו לעבוד בכל שעה ומכל מקום שרק תרצו.
 • גיבוי נתונים בענן מאפשר לכם את הידיעה הוודאית כי כלל המידע שלכם יימצא במקום בטוח. זאת לאור העובדה כי הוא לא נשמר רק בעותק אחד, אלא נמצא ברשת ומגובה מספר פעמים. החברה אשר מציעה לכם את שירות זה, תהיה הגורם המקצועי אליו תוכלו לפנות על מנת לקבל את המענה המתאים גם במידה ומתגלה תקלה כלשהי בגישה למידע שלכם.

3nn – והמידע שלכם בטוח

שירותיה של חברת 3nn שמים את צרכיהם של לקוחותיה במרכז. על כן, חברתנו תעשה את כל האפשרי על מנת להבטיח כי כלל המידע שלכם יישמר במקום בטוח, כשרק לכם ולמורשים מטעמכם תהיה גישה אליו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ